איכות עם חיוך – ללא מאבק

איכות עם חיוך - ללא מאבק

גישה המניבה תוצאות ברמה אחרת

בחרו את המסלול המתאים לכם:

וצרו קשר לקביעת פגישה בלתי מחייבת אצלכם בארגון.

מסלולי הכשרה חדשים ומחודשים ב"מעוף דבורה"

בשעה טובה ומוצלחת, "מעוף דבורה" מזמינה אתכם להנות ממבחר של מסלולי הכשרה והשתלמות חדשים.  גם אלה שהיו קיימים כעת מחודשים, עברו מחשבה ודיוק מרובים.

לנוחותכם, חמישה מסלולי הכשרה, השונים מאוד בעומק תהליכי השינוי ובמוכנות ובבשלות הארגונית לשינויים שהם מצריכים. המסלולים מוצעים ברמה כללית מאוד, ומותאמים "אישית" לכל ארגון ולכל קהל יעד, על מנת להביא את מלוא התועלת.

לרשותכם מסלולי הכשרה המתוכננים ומתאימים לכל ארגון ולכל רמת שינוי בה אתם חפצים – החל מהכשרה של אדם בודד או תהליך שינוי אישי/קבוצתי וכלה במהפך ארגוני משנה-מציאות.

אילוסטרציה: מסלולי הכשרה

אילוסטרציה: בחירת מסלול

חשיבה ודיוק רבים

מסלול חדש וחם מאוד שלנו! הוא מציע להביא את האנשים שלכם להשתלמות של מפגש או סדרה של מפגשים, המשולבים עם פעילות רווחה וגיבוש מחלקתי או כלל-ארגוני. שלבו את ההכשרה בפעילות בבריכה, מנוחה, ארוחת בריאות ורוגע במקום שתבחרו בצפון הארץ הירוק והיפה.

מסלול חדש נוסף מציע שינוי ארגוני מעמיק ומשנה-מציאות, בעל התחייבות וליווי ארוכי-טווח. 

מסלול נוסף מציע ללוות איש איכות שלכם בהכשרה פורמלית באחת המכללות המקומיות בצפון הארץ, בהן מלמדת ורה קופיאן הנדסת איכות והבטחת איכות מאז 1996.

וכמובן, מסלול הכשרה המציע להביא קורסים בנושאים חמים אליכם לארגון. הוא עבר שדרוג משמעותי מתוך מחשבה ודיוק רבים ומעמיקים לגבי שילוב השתלמויות אלה והתאמתם לצרכי הארגון השונים באופן המיטבי והמדויק ביותר.

ועוד שני מסלולים חדשים של ליווי תהליכי שינויי אישיים ומעגלי העצמה קבוצתיים, בהם עוסקת ורה קופיאן כבר שנים ארוכות. עם זאת, רק בזמן האחרון התגבשה ההבנה כי, למעשה, זהו אינו עיסוק אחר ונפרד מכל המוצע כאן. זהו אותו עיסוק ממש מזווית אחרת, ולכן מתאים להיות מסלול הכשרה של ממש כאן, בין יתר המסלולים.

מסלולי ההכשרה נבנו באופן כזה, שיאפשר בניית מסלול ייחודי עבורכם לטווח ארוך. מתוך בחירת אחד מהם או שילוב של שניים מהם עד כולם, בהתאם להתקדמות המוכנות והבשלות שלכם ושל ארגונכם לביצוע שינויים. יש ביניהם המתאימים למעוניינים בשדרוג קוונטי ופורץ-דרך. יש הבאים להטמיע תהליך שינויים הדרגתי ואיטי. ולמי שמתקשה להחליט מה מתאים להם, "מעוף דבורה" מציעה פגישה לא מחייבת להכרתו ולהכרת ארגונו, על מנת לסייע לו בהחלטה בתפירת הפתרון הטוב ביותר עבורו.

בואו, בחרו את המסלול שלכם ואז

[elementor-template id="16562"]

לקביעת פגישה ראשונה לא מחייבת.

יחד נעלה את ארגונכם על דרך המלך לשינוי ושיפור אמיתי!

אילוסטרציה: הדרך אל העתיד

[elementor-template id="16514"]

פוסט זה זמין גם ב: English

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *