איכות עם חיוך – ללא מאבק

איכות עם חיוך - ללא מאבק

גישה המניבה תוצאות ברמה אחרת

בחרו את המסלול המתאים לכם:

וצרו קשר לקביעת פגישה בלתי מחייבת אצלכם בארגון.

שדרוג הבלוג ושינוי פלטפורמה

לאחר תקופה ארוכה של שתיקה, עקב עומס עבודה קשה לתיאור, אני חוזרת סוף-סוף לבלוג שלי, קודם כל כדי להודיע על שדרוג האתר.

מעל שנה עברה לה מאז כתבתי מאמר חדש. עלי לציין, שהכתיבה חסרה לי, אך לא היה לי זמן להקדיש לה, לגמרי. היו לי ויש לי כל הזמן המון רעיונות, מאמרים רבים "כתבתי" בראשי בעת נהיגה – אך לא היה פנאי לממש אותם.

בינתיים, הודיעה גוגל כי לא תקדם אתרים שעיצובם אינו ידידותי לניידים, והבלוג שלי – לא היה. אז הדבר הראשון שהיה עלי לעשות הוא לשדרג אותו כדי שיהיה ידידותי לניידים.

העניין הוא, שאת העיצוב של הבלוג שלי יצרתי בעצמי. כל מה שאתם רואים כאן הוא נעשה בעיצוב מקורי שלי, ונבחר באופן ספציפי ומכוון. ולמרות שזה לחלוטין אינו סטנדרטי – רציתי לשמור על העיצוב.

צילום מסך מעמוד הבית של האתר

האתגר והמשימה

חלקכם אולי יודעים, או אולי לא, שבין יתר הדברים שאני עוסקת בהם, אני אוהבת לבנות ולעצב אתרי אינטרנט ולעסוק בעיצוב גראפי. בדרך כלל איני יכולה לעצב את כל האתר, ורק יוצא לי לעבוד על אלמנטים שלו, אותם אני מממשת על בסיס קיים כלשהו, שעובר התאמה אישית, בהתאם צרכי הלקוח והאתר. אבל כאן – זה האתר שלי, אז הייתי חופשייה לעצב אותו כרצוני מלמעלה למטה וחזית עד מאחורי הקלעים. 

בנוסף, אז, בהתחלה, בחרתי לבנות אותו על פלטפורמה של Joomla, פשוט כדי ללמוד כיצד עובדים בה ומהם יתרונותיה וחסרונותיה. בדרך כלל אני עובדת עם וורדפרס. אבל כעת, אני כבר יודעת, אז החלטתי שהגיע הזמן להעביר את הבלוג לוורדפרס.

ובכן, עברו שלושה חודשים, והתגברתי על האתגרים של המעבר והשדרוג, והאתר ה"חדש" עלה לאוויר, פועל כראוי.

כעת אתחיל שוב לכתוב, אך, כמובן, בקצב איטי הרבה יותר מאשר בתחילת הדרך, כי עומס העבודה של יתר הדברים עדיין קיים. עבודה שאני אוהבת לא פחות – אך עדיין צריך לעשות אותה.

אם כן, אני מברכת את עצמי על ההישג של השדרוג והניוד החלק, ללא אבדן מידע. אבקש גם מכם להודיע לי, אם נתקלתם באיזו בעיה או איזו תכונה שאינה עובדת. מכשירים שונים מציגים באונים שונים, ואיני יכולה לבדוק הכל.

תודה רבה – ומקווה שתהנו לבקר כאן!

[elementor-template id="16514"]

פוסט זה זמין גם ב: English

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *