איכות עם חיוך – ללא מאבק

איכות עם חיוך - ללא מאבק

גישה המניבה תוצאות ברמה אחרת

בחרו את המסלול המתאים לכם:

וצרו קשר לקביעת פגישה בלתי מחייבת אצלכם בארגון.

חכמת דורות

שיתוף מאגר החכמה

לאורך כל ההסטוריה, חיו בכל רחבי עולם אישים רבים ושונים שדיברו, כתבו ולימדו על הדרך ההטובה לפעול ולחיות את החיים. החל בתנ"ך וחכמינו ז"ל וכלה במחנכים, מדענים ואנשי עסקים בני ימינו, אישים אלה הותירו אחריהם את חותמם ואת חכמתם.

מאחר שאני מאמינה גדולה בשימוש בגלגל במקום המצאתו מחדש, אבקש כאן להביא מחכמתם שעברה אלינו דרך הדורות והמרחקים, על מנת להעשיר אותנו ולקצר לנו מעט את התהליכים בדרכינו.

בעמוד זה אניח עבורכם לקט של אישים ומעט פרטים על כל אחד, במטרה לתת איזה מושג כללי מתוך הבנתי אני את האישים ואת הגיגיהם. 

הדלאי-למה

ציטוט הוא ניסיון מרוכז

אומרים כי חכם לומד מניסיונם של אחרים. על כן אני נוהגת לכלול מדור של ציטוטים בכל ניוזלטר, וכאן הם יהיו זמינים לכם כל הזמן, כדי שתוכלו ללמוד מניסיון כל האלה ולהחכים בעצמכם. וכמובן, יוספו להם תכנים ואישים במרוצת הזמן.

מתוך כל דמות תוכלו להגיע לציטוטים נבחרים של חכמת חייו ופועלו, המתחברים והרלוונטיים לכל הדברים בהם עוסק האתר הזה: יחסי אנוש, תקשורת, ניהול, מנהיגות, אמת, פתרון בעיות, איכות, הצלחה, חשיבה, דמיון, ערכים ועוד.

אני מזמינה אתכם ללמוד מעט עליהם ומהם, ללמוד את הדברים שאמרו ולהרהר בהם עמוקות. כי הרי, כפי שאמר ג'ים רוהן, תוכלו להשאר ערים כל הלילה ולא לחשוב על זה בעצמכם! הכירו אותם. לימדו אותם. השתמשו בהם בעבודתכם ובחייכם הפרטיים. ולא פחות חשוב – תהנו!

אישים מסוימים יכולים, אולי, להשתייך למספר קטגוריות. שייכתי אותם לפי הבנתי את האישים. יתכן כי לא תסכימו איתי והסיווג. אשמח לשמוע על כך,  אני פתוחה לדיון וגם לשינויים. 

השהיית העכבר על גבי איש מסוים תעצור את תנועת הסליידר. לחיצה על הקישור בתחתיתו תאפשר לעבור לעמוד שלו.

הוגי איכות     |     אנשי מדע     |     אנשי עסקים וכלכלה     |     פסיכולוגים, אנשי ניהול ומהיגות     |     פילוסופים    |     סופרים ואנשי חינוך      |     אנשי דת     |     מנהיגים

כה אמרו חכמינו - אישים ששווה לשמוע

הוגי איכות

אנשי מדע

אנשי עסקים וכלכלה

פסיכולוגים, אנשי ניהול ומנהיגות

פילוסופים

סופרים ואנשי חינוך

אנשי דת

מנהיגים

פוסט זה זמין גם ב: English

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *