איכות עם חיוך – ללא מאבק

איכות עם חיוך - ללא מאבק

גישה המניבה תוצאות ברמה אחרת

בחרו את המסלול המתאים לכם:

וצרו קשר לקביעת פגישה בלתי מחייבת אצלכם בארגון.

חג הודיה שמח!

לכל אלה מחברי והעוקבים אחר המאמרים והפוסטים שלי, אשר מציינים יום זה, ובאיחור של יום אחד, אני רוצה לאחל לכם חג הודיה שמח.

הדלעת הפכה לאחד הסמלים הדומינטיים של חג הודיה, ושל העונה כולה. וברצוני למשוך את תשומת לבכם לעובדה, שבעונות האחרות המחשבה על דלעת מתחברת לעיתים קרובות עם סינדרלה והאופן שבו הגשמת החלומות שלה הושמו בידי אמצעי מוגבל וקצר טווח כל כך. ההגבלה שחלה עליה של זמן ואמצעים אחרים הם סמלים מובהקים של מחסור.

אך, למעשה, הדלעת אינה כלל סמל של מחסור, אלא של שפע גדול, השפע של היבול הישיר המתקבל מהטבע בעונת הסתיו. כך גם חג הודיה הוא סמל של השפע של העונה, עונת היבולים בארצות צפוניות.

על כן, אני מאחלת לכם שמעתה, כאשר תראו דלעת, תחשבו על השפע המדהים של הטבע. תזכרו שיש בעולם יותר ממספיק מהכל לכולם, לכל מי שרק באמת ירצה להתחבר אליו.

אילוסטרציה: שפע

לא במקרה נקשר הסמל הזה אל חג הודיה. זוהי תזכורת עבורנו לעצור ולהודות על כל השפע הקיים בחיינו, לא משנה מאיזה סוג. זאת בניגוד לחוסר שביעות הרצון הרגיל עקב מחסור במשהו שהיינו רוצים שיהיה לנו ואין; או משהו שאנו חושבים שאמור היה להיות לנו ועדיין אין לנו; או משהו שיש לזולתנו ואנו חשים קנאה כלפיו על כי לנו אין… תחושה אמיתית של הודיה על כל הברכות הקיימות בחיינו כבר היום, כאן ועכשיו, תביא אלינו עוד שפע בעתיד.

הכנתי כרטיס ברכה במיוחד לחג הזה. לחצו על התמונה מטה להגדלה.

כרטיס ברכה - חג הודיה

[elementor-template id="16514"]

פוסט זה זמין גם ב: English

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *